09:00 - 24:00
Hoş Geldiniz.

Enigma 2 Cccam Kurulumu

Enigma 2 cccam kurulumu

İlk önce yapmamız gereken şey enigma 2 cccam kurulumu yapmak için uydu alıcımızın IP adresiniz öğrenmek bunu cihazınızın kumandasıyla aşağıdaki adımları sırayla yaparak ıp adresini görebilirsiniz.

  1. Menü
  2. Kurulum
  3. Sistem

Bilgisayardan receivere bağlanıp kurulumu tamamlamamız için bilgisayarımıza flash fxp uygulamasını yüklüyoruz. Uygulama açıldıktan sonra flash fxp ekranında bizden istenen bilgiler var cihaza bağlanmak için bunları aşağıdaki gibi yapınız.

  • URL : cihazın ıp adresi
  • KULLANICI ADI : root
  • ŞİFRE : dreambox ( Şifreyi değiştirilmediyse standart )

Yukarıdaki bilgileri doğru girmeniz yeterli diğer kutucuklar boş kalabilir. Bilgileri doğru girdiğimizden emin olduktan sonra alt sağda bulunan connect butonuna tıklıyoruz. Flash fxp programıyla enigma 2 uydu alıcınıza bağlanmak bu kadar kolay. Sıra geldi enigma2 cccam yükleme işlemine, bunu da sizler daha kolay yapın diye resimli olarak aşağıya paylaşıyorum. Resimlerdeki gibi sırasıyla kurulum işlemini yapabilirsiniz.

Dreambox Cccam yükleme

Enigma 2 cccam kurulumu işte bu kadar basit. Enigma2 cccam yükleme yaptıktan sonra sorun yaşarsanız modeminizi kapatın açın modeminiz devreye girdikten sonra cihazınızı kapatıp açın düzelecektir.

Enigma 2 Cccam Kurulumu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
WhatsApp