Oscam Sky Deutschland

oscam sky de

Astra 19e uydusu üzerinden sky deutschland oscam izleme imkanı sunuyoruz oscam özelliği olan tüm cihazlarda sky de oscam paketlerimizden birini seçerek cihazınıza size göndereceğimiz kodu ekleyip astra 19e uydusu üzerinden sky almanya, sky deutschland paketini full paket olarak yani tüm kanalları hd kalitede izleme olanağı sunuyoruz.

Cardsharing Sky De

Cardsharing Sky De aboneliği sayesinde kanallar çok hızlı açılmakta, donma takılma gibi sorunlar yoktur uzun yıllar sorunsuz yayın izleyebilirsiniz üye paketleri 6 ay, 12 ay, 24 aylık olup satın almandan önce 3 saat geçerli oscam test sky deutschland cardsharing cline verilmektedir.

Oscam üyelik hepsi full paket olup oscam teknolojisiyle açılabilen tüm paket ve kanallar açıktır. Bu hizmeti dünyanın her yerinde kullanabilirsiniz.

Oscam Sky De

  • Sky Cinema
  • Sky Entertainment
  • Sky Fußball
  • Sky Bundesliga
  • Sky Sport

Yukarıdaki paketleri yani sky deutschland kanallarının tamamını full hd olarak izleyebilirsiniz. Ön ödemeli kanallar ve Ultra HD kanalları hariç, sunucumuz tarafından sağlanan tam Sky DE paketinin oscam kart paylaşımı sayesinde seyredebileceksiniz.

2006 yılından itibaren Alman uydu TV operatörü Sky Deutschland, kanallarını HD kalitesinde yayınlıyor. Başlangıçta, şirket paketlerine yalnızca Almanya, Avusturya bölgelerinden erişilebilir. Bununla birlikte, halihazırda Rus ve diğer BDT ülkeleri izleyicileri Sky Deutschland TV şovlarının yüksek kalitesinden yararlanabilirler. Holding gelişiminin başında yayınlanan üç kanala, sayısız yeni TV kanalı eklendi. Böylece, izleyici, Almanya için geleneksel olan yüksek kaliteli film, spor ve macera kanallarını izlemek için bir fırsat bulmuştur.

Oscam Sky Deutschland

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön