09:00 - 24:00
Hoş Geldiniz.

Cccam

CCCAM SERVER

Cccam server konusunda bir numara olduğumuzu iddia ediyoruz. Sadece TR’de değil dünyanın diğer ülkelerinde bile daha iyisi yok! Cccam arıyorsanız doğru adrestesiniz. Geniş paket içeriği, donmasız, kesintisiz, sorunsuz ve uygun fiyatlarla kaliteli cccam kullanım keyfini yaşayacaksınız. Cccam ile açılabilen paketler ve uyduları incelemek için platformlar sayfasına gidiniz.

cccam
GÜVENLİ ÖDEME

Paypal, bitcoin veya havale/eft ödeme yapabilirsiniz.

CCCAM

Size bu güne kadarki en hızlı cccam server hizmetini sunuyoruz.

KESİNTİSİZ

Ups güç kaynağı ve jeneratör sistemi sayesinde asla kesinti olmaz.

1 GBIT

Işık hızında internet update alt yapılı sunucularımız.

ORJİNAL KART

Tüm paketler için local kart kullanılır. Asla RESHARE paylaşım kullanılmaz.

DESTEK

Destek ekibimiz size yardımcı olmak için haftanın yedi günü hizmetinizdedir.

CCCAM FULL SERVER

Özel cccam server hizmetimiz sayesinde donma, takılma veya kesinti gibi sorunlar asla yaşanmaz.

Cccam Türkiye sağlayıcısı olarak en çok öncelik verdiğimiz konu sistemde kullanılan kartların orjinal kart olmasıdır. Kesinlikle paylaşımdan cccam hizmeti vermiyoruz. Kartlarımız local kart olup hop1 üzerinden bağlantı yapabilirsiniz. Çok hızlı kanal geçişi ve donmasız cccam hizmeti sunuyoruz.

CCCAM SATIN AL

Sistemimizde bulunan her bir kartın aylık veya yıllık faturaları euro yada dolar üzerinden ödenmekte olup bu nedenle türkiye fiyatlarında artış oluyor. Bunun en büyük sebeplerinden biri sistemimizde orjinal kart kullanmamız paylaşımdan sistemimize kart eklemediğimiz içindir. Paylaşımdan yani reshare olarak kartları sisteme dahil etsek çok çok uygun fiyatlara üyelik verebiliriz ama asla orjinal kart kalitesini bulamayız. sürekli takılma donma ve kanalların geç açılması gibi sorunlar yaşarız. Her zaman dediğimiz gibi kalitemizden asla ödün vermeden uzun yıllardır sunmuş olduğumuz server hizmetimizi devam ettiriyoruz.

Sistemimiz icam, oscam ve cccam özelliklerini desteklemekte olup cihazınıza hangi özellikte eklerseniz o şekilde çalışacaktır. Kısacası ayrı ayrı üyelikler almanıza gerek kalmadan ister cccam ister oscam isterseniz de icam olarak kullanabileceksiniz.

CCCAM FİYAT

Eko pakette bazı platformlar bulunmamaktadır. Full paket cccam server ile arasındaki tek fark bu olup başka bir fark yoktur. PLATFORMLAR sayfasından ekonomik cccam paketindeki eksik olan platformları görebilirsiniz.

EKO
0
6 AY
EKO
0
1 YIL
FULL
0
6 AYLIK
FULL
0
12 AYLIK
0 k
CCCAM ÜYE
0
KİŞİLİK SERVER
0 DK
HIZLI TESLİMAT
% 0
ÜYE MEMNUNİYETİ

CCCAM TAVSİYE

Cccam aboneliği yapan bazı üyelerimizin düşünce ve yorumları.

Cccam ile ilgili çok zor durumlar yaşadığım bir günümde karşılaştım. Artık bıkmıştım her gün yeni bir server problemi ile boğuşmaktan. Son bir şans daha vermiştim kendime “Son bir şans olursa olur olmazsa bu defteri kapatırım.” demiştim kendime. Ve son şansımı en güvenilir yerde, burada değerlendirdim. Zamanla ne kadar doğru bir karar aldığımı anladım. Son olarak en doğru karar olduğunu söyleyebilirim. İyi ki varsınız 🙂
Uzun zamandır server kullanıcısıyım ne yalan söyleyim gerçekten süper server önceki aldığım serverler çok sorunlu idi takılma donma yapıyordu iyi ki bu siteyi tanımışım alacak arkadaşlar gönül rahatlığıyla serverlerini buradan alabilirler pişman olmazlar ben çok memnunum birde çok hızlı açılıyor fta kanalları gibi.

Cccam aboneliği mi yapmak istediniz?

Cccam üyeliği almadan önce test sayfamız üzerinden deneme alarak 3 saat boyunca deneyebilirsiniz.

Başa dön
WhatsApp