09:00 - 24:00
Hoş Geldiniz.

Oscam

OSCAM FULL SERVER

Oscam server işinde bir numarayız iddaa ediyoruz. Sadece Türkiye’de değil dünyada daha iyisi yok! Oscam arıyorsanız tam yerindesiniz. Geniş paket içeriği ve uygun fiyatlarla kaliteli oscam kullanım keyfini yaşayın. Oscam ile açılabilen paketler ve uyduları incelemek için platformlar sayfasına gidiniz.

GÜVENLİ ÖDEME

Paypal, bitcoin veya havale/eft ödeme yapabilirsiniz.

OSCAM

Size bu güne kadarki en hızlı oscam server hizmetini sunuyoruz.

KESİNTİSİZ

Ups güç kaynağı ve jeneratör sistemi sayesinde asla kesinti olmaz.

100 GBPS

Işık hızında internet update alt yapılı sunucularımız.

LOCAL KART

Tüm paketler için local kart kullanılır. Asla RESHARE paylaşım kullanılmaz.

TEKNİK DESTEK

Teknik destek ekibimiz size yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedir.

oscam server

OSCAM SERVER

Özel oscam server hizmetimiz sayesinde donma, takılma veya kesinti gibi sorunlar asla yaşanmaz.

Oscam Türkiye sağlayıcısı olarak en çok öncelik verdiğimiz konu sistemde kullanılan kartların orijinal kart olmasıdır. Kesinlikle paylaşımdan oscam hizmeti vermiyoruz. Kartlarımız lokal kart olup hop1 üzerinden bağlantı yapabilirsiniz. Çok hızlı kanal geçişi ve takılma, donma sorunu olmayan oscam hizmeti sunuyoruz.

OSCAM DDOS DIYAGRAMI

Her büyük başarının bir de bedeli vardır! Sektör rekabetinden kaynaklı Yurtiçi ve Yurtdışında bulunan aynı hizmeti sağladığımız firmaların müşterine hizmet ve kalite deneyimi sağlamayı hedeflemek yerine bir başka firmanın sistemlerini devre dışı bırakmak gibi başarısız girişimleri ve yatırımları mevcut gerçekten çok üzücü!

Kısaltması DDos olarak bilinen açılımı Denial of service olarak okunmakta olup Türkçe karşılığı hizmeti engelleme anlamına gelmektedir. Saldırı düzenlemek isteyen kişiler daha önceden binlerce bilgisayarlara bulaşmış olan virüslerden faydalanması gerekmektedir. Bu virüslerin bulaşmış olduğu bilgisayarlar artık dışarıdan verilecek olan komut satırlarıyla hedef sistemlere saniyeler içinde binlerce defa bağlantı kurarak sorgular gerçekleştirmektedir. Hedefteki sunucu bu sorgulara cevap verirken tüketeceği donanımsal kaynaklarının işlevsiz hale gelene kadar meşgul edilmesi durumudur. Bu virüs bulaşmış cihazlara kısaca BotNet denir. Saldırılarda kullanılacak bu BotNet cihazların satışı internetten yapılmakta olup diğer kötü niyetli kişi veya firma BotNet paketi satın almak için kuyrukta beklemeleri standart bir hal almıştır. Kabaca paralı asker kiralayan kişiler diyebilirsiniz…

Firma olarak bu saldırıları sadece çok anlamsız ve hedefsiz olarak buluyoruz. Tek bir üyemizin dahi bu saldırılardan etkilenmesi söz konusu olamayacağı gibi yatırımlarımızda bu yönde ciddidir. Önceki konularda bahsettiğimiz gibi şeffaf ve saklısı olamayan bir özgür platformdayız. Tüm saldırı katmanlarında 1/TBPS temiz trafik elde edebilen güvenlik duvarlarımızla planlanmamış bir kesinti yaşamayacağınızın garantisini sunarız.

OSCAM FİYAT

Ekonomik pakette bazı platformlar bulunmamaktadır. Full paket oscam server ile arasındaki tek fark bu olup başka bir fark yoktur. PLATFORMLAR sayfasından ekonomik oscam paketindeki eksik olan platformları görebilirsiniz.

EKONOMİK
0
6 AYLIK
EKONOMİK
0
12 AYLIK
FULL
0
6 AY
FULL
0
1 YIL
0 k
ABONELİK
0
KİŞİLİK SERVER
0 DK
TESLİMAT
% 0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

OSCAM MÜŞTERİ YORUMLARI

Oscam üyeliği satın alan müşterilerimizin bazılarının yaptığı yorum ve düşünceler.

Oscam server hizmetinizden çok çok memnunum. Sizi her zaman oscam tavsiye etmeye devam edeceğim. İlk defa sizin gibi kaliteli bir yere rastladım.
En az 50 farklı oscam kullandım. En iyisi bu, gerçekten çok iyi. Üye olduğum yer yakın zamanda bitecek. Kısmetse sizden alacağım. Teşekkür ederim.

Oscam satın almak mı istiyorsunuz?

Oscam server satın almadan önce test talebinde bulunarak 3 saat boyunca ücretsiz test edebilirsiniz.
Başa dön
WhatsApp